Юридична фірма VILEON

ЮРИДИЧНИЙ АУТСОРСИНГ

Абонентське юридичне обслуговування включає в себе усні та письмові консультації з питань господарської діяльності, розробку та правовий аналіз договорів та інших документів правового характеру, моніторинг законодавства, представництво інтересів при проведенні перевірок та інші юридичні послуги в залежності від обраного пакету.
Детальніше…

ЮРИДИЧНИЙ КОНСАЛТИНГ В СФЕРІ ІТ

Юридичний супровід діяльності ІТ-компаній та інтернет-проектів, розробка pre-incorporation agreement, побудова моделі ведення бізнесу, розробка ліцензійних договорів, публічних оферт, правове забезпечення партнерських програм, супровід угод з купівлі-продажу інтернет-проектів.
Детальніше…

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Представництво інтересів Клієнтів на стадіях досудового слідства та в суді, захист інтересів потерпілих, виїз адвоката при проведенні обшуків, та інших процесуальних дій, оцінка ризиків кримінально-правового характеру при плануванні господарських операцій, консультації з питань кримінального права, оскарження незаконних дій та судових рішень.
Детальніше…

ГОСПОДАРСЬКІ ТА ПОДАТКОВІ СПОРИ  

Юридичні консультації з питань податкового та господарського права, представництво інтересів при проведенні перевірок структурними підрозділами Міністерства доходів і зборів України, оскарження їх рішень, представництво інтересів в господарських та адміністративних судах різних інстанцій, підготовка необхідних процесуальних документів.
Детальніше…

РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ

Допомога у виборі форми та юрисдикції для ведення бізнесу, складання та внесення змін до статутних документів, реєстрація компаній в Україні, створення бізнес-структур за кордоном, консалтинг з питань структурування бізнесу, побудова оптимальних схем володіння та управління бізнесом.

НЕРУХОМІСТЬ ТА ЗЕМЕЛЬНІ ПРАВОВІДНОСИНИ

Правовий аудит об’єктів нерухомості, супровід угод купівлі-продажу об’єктів нерухомості, юридична допомога при оформленні прав на об’єкти нерухомості та земельні ділянки, при зміні цільвого призначення земельних ділянок, представництво інтересів в судах у справах, пов’язаних з земельними правовідносиними та об’єктами нерухомості.
Детальніше…

Эта запись также доступна на: English, Russian