Послуги

Абонентське юридичне обслуговування (юридичний аутсорсинг)

Абонентське юридичне обслуговування включає в себе усні та письмові консультації з питань господарської діяльності, розробку та правовий аналіз договорів та інших документів правового характеру, моніторинг законодавства, представництво інтересів при проведенні перевірок та інші юридичні послуги в залежності від обраного пакету.

Юридичний консалтинг в сфері ІТ

Юридичний супровід діяльності ІТ- компаній та інтернет-проектів, розробка pre-incorporation agreement, побудова моделі ведення бізнесу, розробка ліцензійних договорів, публічних оферт, правове забезпечення партнерських програм, супровід купівлі-продажу інтернет-проектів.

Послуги адвокатів у кримінальних справах

Представництво інтересів Клієнтів на стадіях досудового розслідування та в суді, захист інтересів потерпілих, виїзд адвоката при проведенні обшуків та інших процесуальних дій, оцінка ризиків кримінально-правового характеру при плануванні господарських операцій, консультації з питань кримінального права, оскарження незаконних дій та судових рішень.

Податкові спори та податкове планування

Юридичні консультації з питань податкового та господарського права, представництво інтересів при проведенні перевірок структурними підрозділами Міністерства доходів і зборів України, оскарження їх рішень, представництво інтересів в господарських та адміністративних судах різних інстанцій, підготовка необхідних процесуальних документів.

Реєстрація бізнесу

Допомога у виборі форми та юрисдикції для ведення бізнесу, складання та внесення змін до статутних документів, реєстрація компаній в Україні, створення бізнес-структур за кордоном, консалтинг з питань структурування бізнесу, побудова оптимальних схем володіння та управління бізнесом.

Нерухомість та земельні правовідносини 

Правовий аудит об’єктів нерухомості, супровід угод купівлі-продажу об’єктів нерухомості, юридична допомога при оформленні прав на об’єкти нерухомості та земельні ділянки, при зміні цільвого призначення земельних ділянок, представництво інтересів в судах у справах, пов’язаних з земельними правовідносиними та об’єктами нерухомості.

Реєстрація торгової марки

Попередній пошук на тотожність та схожість знаку (торгової марки), підготовка та подання заявки на реєстрацію торгової марки, отримання свідоцтва на торгову марку (торговий знак) розробка та реєстрація ліцензійних договорів.

Спори у сфері ДТП 

Виїзд адвоката на місце пригоди, усні консультації, в т.ч. з притягненням спеціаліста-автотехніка, захист інтересів учасників ДТП у справах про адміністративні правопорушення, цивільних та кримінальних справах, допомога при організації та проведенні експертних авто технічних та товарознавчих досліджень.

Ліквідація підприємств та банкрутство 

Послуги арбітражного керуючого, ініціювання та супровід процедури банкрутств боржника, санація боржника, реалізація активів боржника в процедурі банкрутства, супровід процедури ліквідації підприємства за ініціативою власника.

Эта запись также доступна на: English, Russian