Володимир Байдала

Партнер, адвокат

Contacts

+38(057) 701-54-02
office@vileon.com.ua

Адвокат Володимир Олександрович Байдала є партнером компанії, керівник представництва об’єднання у Києві, займається професійною діяльністю у сфері юриспруденції з 1999 року.

ОСВІТА
Володимир Байдала 1999 року закінчив Чернігівський юридичний коледж (м. Чернігів, Україна), 2005 року — Національну академію внутрішніх справ України (м. Київ, Україна) за спеціальністю — правознавство.

Також здобув освіту у сфері криміналістики і технологій проведення судових експертиз у Донецькому юридичному інституті.

ДОСВІД РОБОТИ
Володимир Байдала розпочав свою кар’єру з посади експерта-криміналіста Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Пізніше проходив службу на різних посадах в органах внутрішніх справ — Департамент внутрішньої безпеки МВС України, Інспекція з особового складу УМВС області, забезпечуючи контроль за діяльністю органів та підрозділів внутрішніх справ щодо дотримання дисципліни та законності, проведення службових розслідувань за фактами злочинів, скоєних правоохоронцями , використання вогнепальної зброї, що спричинили поранення або загибель громадян, дорожньо-транспортних пригод, порушень законності.

Після отримання свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю у 2011 році працював у філії Адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Актіо» у м. Харкові. У цій компанії спеціалізувався у сфері кримінального судочинства.

З 2013 року став партнером Адвокатського об’єднання «Юридична фірма VILEON», з 2014 року є керівником представництва об’єднання в м. Києві.

МОВИ
Українська, російська, англійська

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ
Кримінальні справи, виконавче провадження, представництво інтересів суб’єктів господарської діяльності під час проведення перевірок правоохоронними та контролюючими органами, дорожньо-транспортні пригоди, сімейне право, цивільне право.