Тетяна Вишневецька

Партнер, адвокат

Contacts

+38 (050) 189 62 65
tv@vileon.com.ua

Адвокат Вишневецька Тетяна Анатоліївна є партнером компанії, що займається професійною діяльністю у сфері юриспруденції з 1999 року.

ОСВІТА
Тетяна Вишневецька з відзнакою закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (м. Харків).

ДОСВІД РОБОТИ
Вишневецька Тетяна розпочала свою кар’єру юрисконсультом Спільного українсько-литовського підприємства «Агентство ЮК», яке надавало комплексне юридичне обслуговування будівельних та транспортних підприємств України. На цьому підприємстві спеціалізувалася у сфері господарських спорів та операцій із векселями.

Пізніше працювала юрисконсультом у юридичних компаніях та підприємствах м. Харкова. Після отримання у 2005 році Свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю займалася приватною адвокатською практикою.

У 2006 році разом із колегами – адвокатами заснувала юридичну компанію «VILEON». У компанії VILEON адвокат Тетяна Вишневецька спеціалізується у сфері операцій з нерухомістю та землею, корпоративного права, суперечок з органами державної податкової служби, кримінального судочинства, сімейного права.

Тетяна Вишневецька має успішну практику представництва інтересів великих підприємств у спорах із податковими органами при оскарженні податкових повідомлень-рішень, у спорах із банками про визнання недійсними іпотечних договорів, представляла інтереси банків при супроводі угод із продажу банками заставного майна.

Тетяна Вишневецька має численні виступи та коментарі у ЗМІ з актуальних правових питань, неодноразово залучалася як правовий експерт з резонансних справ.

МОВИ
Українська, російська, французька, англійська

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ
Операції з нерухомістю та землею, податкове право, господарський процес, корпоративне право, цінні папери, злиття та поглинання, сімейне право, трудове право, кримінальне судочинство.