Адвокат Юрій Вишневецький домігся реального покарання у справі про заподіяння тяжких тілесних ушкоджень Клієнту

У 2019 році на Клієнтів АО ЮФ «VILEON» було скоєно напад, у ході якого одному з них ножем були заподіяні тілесні ушкодження у вигляді різаної рани обличчя (непоправне знівечення обличчя), а іншому – легкі тілесні ушкодження.

На стадії досудового розслідування адвокат Юрій Вишневецький зібрав та надав слідству докази, достатні для пред’явлення підозри особі, яка вчинила злочини, передбачені ч. 1 ст. 121, ч. 1 ст. 125 КК України, складання та направлення обвинувального акта до суду.

Під час розгляду справи в суді вина обвинуваченого була повністю доведена. Крім того, адвокат зібрав і надав суду додаткові докази, що свідчать про суспільну небезпеку обвинуваченого, що в кінцевому рахунку стало підставою для винесення обвинувального вироку з призначенням реальної міри покарання у вигляді 5-ти років позбавлення волі, а також стягнення з обвинуваченого на користь Клієнтів АО «ЮФ «VILEON» матеріальних та моральних збитків у розмірі близько 60 000 грн.

Після перегляду справи в суді апеляційної інстанції вирок було залишено без змін та засудженого відправлено до місць позбавлення волі для відбування покарання.

Слід зазначити, що судова практика по цій категорії справ свідчить про те, що суди нечасто призначають реальну міру покарання злочинцям, звільняючи їх від відбування покарання з випробуванням. У цій справі активна позиція адвокатів нашої юридичної компанії привела і до результату, який повністю задовольнив Клієнтів, і до втілення в реальність принципу невідворотності покарання за злочин.

Посилання на рішення суду: https://reyestr.court.gov.ua/Review/88921906