Швейцарська прокуратура відмінила міжнародний розшук громадянина Великобританії

Громадянин Великобританії був затриманий у міжнародному аеропорту «Харків» у зв’язку із перебуванням у міжнародному розшуку. Підставою для розшуку Інтерполом став виданий прокуратурою Швейцарії ордер на його арешт за вчинення шахрайства та відмивання коштів у сумі близько 15 000 000 швейцарських франків.

З моменту затримання захистом інтересів громадянина Великобританії займався керуючий партнер і адвокат АО «ЮФ «Вілеон» Юрій Вишневецький. Також у команді над цим проектом працювали партнер і адвокат Людмила Гаврилова та юрист Діана Джига.

В суді наша команда добилася звільнення Клієнта з-під варти та зміни запобіжного заходу на домашній арешт.

Надалі під час проведення екстрадиційної перевірки адвокати АО «ЮФ «Vileon» підготували та надали прокуратурі України та Швейцарії дані, що свідчили про відсутність підстав для видачі Клієнта Швейцарії. Також були проведені переговори зі швейцарською прокуратурою, у ході яких була досягнута домовленість щодо відміни ордеру на арешт нашого Клієнта, відкликаний запит про його видачу та припинений міжнародний розшук клієнта Інтерполом. В результаті, прокуратурою України було повністю відмінено запобіжний захід та припинено процедуру видачі (ексстрадиції) нашого Клієнта до Швейцарії.