Успішний захист Клієнта після обшуку, проведеного слідчими ДФС

Адвокати АО «ЮФ «VILEON» успішно відстояли права Клієнта, у якого під час обшуку слідчими Державної фіскальної служби України було вилучено близько одного мільйона гривень готівкою, документи, печатки, мобільний телефон і навіть автомобіль Audi Q7, в якому і проводився обшук.

Слідчий суддя, взявши до уваги доводи адвоката, частково задовольнив клопотання прокурора про арешт майна у частині його накладення лише на мобільний телефон, вилучений у Клієнта. При цьому в накладенні арешту на автомобіль Audi Q7, кошти в сумі близько одного мільйона гривень, документи та печатки підприємства слідчому було відмовлено і вказане майно було повністю повернено Клієнту.

Незважаючи на те, що прокурор не погодився із зазначеним рішенням і оскаржив його в апеляційному порядку, колегією суддів апеляційного суду доводи адвоката Юрія Вишневецького були визнані вагомими та обґрунтованими і, як наслідок, апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції про відмову в накладенні арешту на вилучене майно Клієнта без змін.

Надалі, враховуючи те, що арешт як засіб забезпечення кримінального провадження втратив свою актуальність, слідчий суддя задовольнив клопотання адвоката та скасував також і арешт, накладений на мобільний телефон Клієнта.

Над захистом Клієнта у даному кримінальному провадженні працювала команда юристів адвокатського об’єднання у складі адвоката Юрія Вишневецького та юриста Діани Джиги.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/92993558