Спори у сфері ДТП

Справи, пов’язані з ДТП є однією з найскладніших категорій справ, оскільки крім юридичних знань, вимагають також і знань у технічній галузі. Наявність у адвокатів юридичної компанії «Вілеон» великого практичного досвіду участі у кримінальних, адміністративних та цивільних справах, пов’язаних із ДТП, а також співпраця наших адвокатів з провідними спеціалістами у сфері автотехнічних експертиз дозволяє надавати юридичну допомогу при ДТП на високому професійному рівні.

Зі збільшенням кількості автомобілів зросла і ймовірність виникнення дорожньо-транспортних пригод. На жаль, як би водії та пішоходи не намагалися уникнути нещасного випадку у вигляді дорожньо-транспортної пригоди, це все-таки відбувається в житті деяких людей. Добре, коли шкода при ДТП завдає лише матеріальних збитків, набагато гірше, якщо ці збитки стосуються здоров’я або людського життя.

У будь-якому випадку важливо швидко знайти найкращого захисника ваших інтересів, який правильно скоординує ваші дії та оцінить дії другої сторони. При цьому знайде вихід із ситуації, що склалася, з мінімумом негативних наслідків. Природно, що у шоковому стані, викликаному ДТП, дуже мало людей зможе зберегти холоднокровність, ясність розуму і адекватність дій. Адже найчастіше саме в перші хвилини після ДТП вирішується подальша доля його учасників. Від того, як працівники ДАІ складуть документи на підставі ваших слів, слів іншої сторони та можливих свідків залежить, хто буде визнаний винним у скоєнні ДТП та який вид відповідальності понесе така особа.

Звичайній людині, та ще й у стані стресу, важко зорієнтуватися у ситуації ДТП. А оформлення документів таїть у собі масу нюансів та особливостей. Саме своєчасне звернення до адвоката, який спеціалізується на ДТП, допоможе вам уникнути багатьох проблем із правильним оформленням самої ДТП, у роботі зі страховою компанією, судовими розглядами.

Перелік послуг, які надають адвокати у справах про ДТП:

 • виїзд адвоката на місце ДТП;
 • юридичні консультації адвоката, який спеціалізується на ДТП, у т.ч. та із залученням спеціаліста в галузі автотехнічних досліджень;
 • попередня оцінка можливих ризиків кримінально-правового характеру для учасників ДТП;
 • оскарження незаконних рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування;
 • захист інтересів підозрюваних, обвинувачених, підсудних осіб – учасників ДТП на стадіях досудового розслідування та в суді;
 • захист інтересів учасників ДТП у справах про адміністративні правопорушення;
 • захист інтересів потерпілих у ДТП;
 • представництво інтересів учасників ДТП під час відтворення обстановки та обставин події ДТП;
 • надання юридичної допомоги з відшкодування матеріальних та моральних збитків, заподіяних внаслідок ДТП;
 • представлення інтересів учасників ДТП у спорах із страховими компаніями;
 • допомога при організації та проведенні експертних автотехнічних та товарознавчих досліджень.

Ключові контакти

Юрій Вишневецький
Керуючий партнер
uv@vileon.com.ua

Зв'язатися та обговорити задачу: