Веденння бухгалтерського обліку

Бухгалтерське обслуговування (бухгалтерський аутсорсинг) – один із ключових напрямків нашої діяльності.

Ми спеціалізуємося на аутсорсингових юридичних та бухгалтерських послугах з 2006 р. Наші адвокати та аудитори, які мають досвід роботи в органах міліції, прокуратури, податкової служби та знають роботу державних органів зсередини, розробили систему заходів для клієнтів, яка гарантує безпеку ведення бухгалтерського та податкового обліку в Україні.

Послуги бухгалтерського аутсорсингу, які ми надаємо, відрізняються вищою якістю, оскільки звітність, а також бухгалтерська, кадрова та інша документація клієнта аналізуються не лише бухгалтером, а й водночас декількома спеціалістами у різних галузях права.

 

Чому нас вибирають клієнти:

Додаткові законодавчі гарантії захисту

Враховуючи, що первинна документація наших Клієнтів аналізується також адвокатами, вона набуває статусу адвокатської таємниці. З метою захисту такої інформації, Закон «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» забороняє правоохоронним органам та іншим особам вимагати надання адвокатом відомостей, що є адвокатською таємницею, проводити огляд чи вилучення документів Клієнта, перешкоджати адвокатській діяльності.

Зберігання інформації на віддалених серверах

Вся інформація, зокрема електронні первинні документи наших Клієнтів, зберігаються на віддалених серверах. Крім зручності та можливості оперативного цілодобового доступу до таких первинних документів, це також забезпечує надійний захист довіреної конфіденційної інформації. За бажанням Клієнта, електронні первинні документи можуть зберігатися або у хмарних сервісах, або на сервері, що фізично розміщується за межами України.

Системний підхід та вузька спеціалізація

Документація клієнта, що стосується його господарської діяльності, аналізується декількома спеціалістами у різних галузях права та економіки, завдяки чому бухгалтерський, податковий та кадровий облік клієнта ведеться у суворій відповідності з чинним законодавством. За Клієнтом закріплюється кілька спеціалістів, кожен із яких відповідає за свій напрямок діяльності (нарахування та виплату заробітної плати, податків, оформлення кадрової документації, забезпечення ведення бухгалтерського обліку поточної діяльності Клієнта, правовий аналіз документів), що дозволяє надавати послуги на високому професійному рівні.

Інформованість

Наші фахівці постійно проводять моніторинг судової практики, чинного законодавства та законопроектів, що знаходяться на розгляді, а також виступають як правові експерти різних видань, тому наші Клієнти завжди готові до нових правил ведення господарської діяльності.

Знання специфіки роботи податкових та правоохоронних органів в Україні

Наші спеціалісти мають досвід роботи в органах податкової служби, міліції, прокуратури, тому ми приділяємо особливу увагу саме тим питанням, які в першу чергу можуть зацікавити контролюючі органи.

Чим ми можемо бути вам корисні:

  • Бухгалтерський облік
    Первинна документація, 1с та інші бази, підготовка та складання звітності, зберігання та обмін документами.
  • Заробітня плата
    Нарахування та виплата заробітної плати, консультації стосовно оподаткування виплат ПДФО та ЄСВ.
  • Кадровий облік
    Кадрове адміністрування, охорона праці, захист персональних даних.

 

Ключові контакти:

gavrilovaЛюдмила Гаврилова
партнер, адвокат, аудитор
gavrilova@vileon.com.ua

 

 

 

Зв'язатися та обговорити задачу: