Послуги адвокатів у кримінальних справах

Адвокати компанії ВІЛЕОН мають великий досвід досудового та судового захисту інтересів фізичних та юридичних осіб у кримінальних справах. Пріоритетними напрямками роботи адвокатів нашої компанії є захист посадових осіб комерційних компаній та державних організацій у зв’язку з кримінальним переслідуванням за ухилення від сплати податків і зборів, зловживання владою та посадовим становищем, службове підроблення, легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом, шахрайство, контрабанду, отримання хабарів тощо, а також справи, пов’язані з дорожньо-транспортними пригодами.

При цьому компанія ВІЛЕОН гарантує дотримання нашими адвокатами основних принципів Правил адвокатської етики: незалежності, конфіденційності, пріоритету інтересів клієнта, дотримання законності, компетентності та сумлінності, чесності та порядності.

Наші послуги у сфері кримінального права:

 • консультації з питань кримінального, кримінально-процесуального та кримінально-виконавчого права;
 • попередня оцінка можливих ризиків кримінально-правового характеру під час планування та реалізації господарських операцій суб’єктами підприємницької діяльності;
 • оскарження незаконних рішень, дій, бездіяльності органів досудового розслідування та прокурора;
 • захист інтересів підозрюваних, обвинувачених (підсудних) осіб на стадіях досудового розслідування та розгляду справи у суді;
 • захист інтересів потерпілих (фізичних та юридичних осіб) від злочину;
 • представлення інтересів цивільних позивачів та цивільних відповідачів у кримінальному провадженні;
 • представлення інтересів свідків під час проведення слідчих дій та в судах;
 • представлення інтересів інших учасників кримінального провадження;
 • захист інтересів засуджених при розгляді клопотань про умовно-дострокове звільнення, зняття судимості та помилування.

Результати роботи наших адвокатів работы наших адвокатов у резонансних кримінальних справах:

 • Кримінальна справа стосовно головного лікаря Харківського обласного спеціалізованого будинку дитини №1 Марабяна Р.В. за фактом незаконного усиновлення дитини – громадянина України громадянами США (ч. 2 ст. 169 та ч. 2 ст. 366 КК України). Адвокат Юрій Вишневецький представляв інтереси Марабяна Р.В. У суді з обвинуваченого Марабяна Р.В. було знято обвинувачення у незаконних діях щодо усиновлення дитини – громадянина України громадянами США, а кримінальну справу стосовно Марабяна Р.В. було припинено.
 • Кримінальна справа стосовно колишнього голови Харківської обласної державної адміністрації Авакова А.Б. за фактом перевищення влади та службових повноважень ( ч. 3 ст. 365 КК України). Адвокат Юрій Вишневецький представляв інтереси Авакова А.Б. Адвокатом було зібрано та надано Апеляційному суду міста Рим матеріали та доводи, що вказують на відсутність підстав для екстрадиції А.Б. Авакова. Розглянувши доводи, надані захистом, Апеляційний суд міста Рим дійшов об’єктивного висновку про відсутність необхідних юридичних підстав для його екстрадиції. При цьому італійський суд вказав на суттєву невідповідність чинного українського кримінального законодавства нормам європейських угод щодо дотримання основних прав і свобод людини.
 • Кримінальна справа стосовно колишнього голови райдержадміністрації за фактом порушення законодавства про бюджетну систему. У ході розслідування цієї кримінальної справи за клопотанням адвоката Вишневецького Ю.О. було проведено низку судово-економічних експертиз у різних науково-дослідних інститутах України (Харківському, Одеському, Київському), які підтвердили відсутність порушень бюджетного законодавства на діях колишнього голови райдержадміністрації. Також адвокатом було зібрано інші докази, що підтверджують правомірність дій обвинуваченого (відповіді державних органів, науково-правові висновки, показання свідків). За результатами оцінки зібраних адвокатом доказів, слідчим було ухвалено рішення про припинення цієї кримінальної справи на підставі п. 2 ст. 6 КПК України у зв’язку із відсутністю складу злочину.
 • Кримінальна справа за фактом порушення Полтавцем О.П. Правил дорожнього руху, що спричинило загибель 6-х людей (ч. 3 ст. 286 КК України). Адвокат Юрій Вишневецький представляв інтереси 10 потерпілих у справі. Вина обвинуваченого Полтавця О.П. була повністю доведена у суді і Полтавця О.П. було засуджено до максимальної міри покарання, передбаченої санкцією ч. 3 ст. 286 КК України.
 • Кримінальна справа щодо Чудінова В.В. за фактом розбійного нападу на магазин «Нумізматика та антикваріат» та вбивства колекціонера Жур М.Є. (п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України). Адвокат Юрій Вишневецький представляв інтереси трьох потерпілих у справі. Вироком Апеляційного суду Харківської області Чудінов В.В. був визнаний винним у скоєнні злочинів і йому було призначено максимальну міру покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років. Верховний суд України після перегляду справи в касаційному порядку залишив чинним вирок Апеляційного суду Харківської області.
 • Кримінальна справа за фактом розбійного нападу на журналіста (ч.1 ст. 187 КК України). Адвокат Юрій Вишневецький представляв інтереси потерпілої – журналіста Прес-центру «Майдан Свободи» Омельченко (Зайцевої) О.М. у кримінальній справі, порушеній за фактом розбійного нападу за ознаками злочину за ч. 1 ст. 187 КК України. Ця справа набула значного громадського резонансу в м. Харкові, пов’язаного з обставинами, за яких було вчинено цей злочин, особистістю обвинуваченої (близькою родичкою керівника великого підприємства м. Харкова), а також тим фактом, що обвинуваченій у тяжкому насильницькому злочині на досудовому слідстві було обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. 01.07.2011 року Орджонікідзевський районний суд м. Харкова ухвалив вирок, яким обвинувачена була визнана винною у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України і їй було призначено покарання у вигляді позбавлення волі. Підсудна була взята під варту у залі суду. Також вироком суду на користь потерпілої було стягнуто моральну шкоду.

Ключові контакти

Юрій Вишневецький
Керуючий партнер
uv@vileon.com.ua

Зв'язатися та обговорити задачу: