Консультації з оподаткування

Консультації з оподаткування є актуальними для підприємств будь-якої форми власності та будь-якої сфери діяльності.

В Україні регулярно приймаються нові закони та підзаконні нормативні акти, що змінюють порядок та правила оподаткування.
Наші фахівці завжди в курсі останніх змін законодавства, оскільки постійно здійснюють моніторинг податкового законодавства та змін у практиці його застосування органами податкової служби та судами, відстежують внесення законопроектів, пов’язаних із оподаткуванням, беруть участь у круглих столах та конференціях, присвячених питанням оподаткування, публікують статті у спеціалізованих засобах масової інформації на актуальні теми з питань оподаткування та залучаються різними ЗМІ як експерти у сфері оподаткування.

При наданні консультаційних послуг з оподаткування наші фахівці ретельно вивчають рішення різних судових інстанцій з аналогічних питань, а також роз’яснення податкових та інших державних органів.

Наявність досвіду та знань у сфері податкового права, постійна взаємодія з органами державної податкової служби дозволяє нашим спеціалістам грамотно вибудувати систему обліку та податкової звітності наших Клієнтів з метою зменшення податкового навантаження на їхній бізнес.

При наданні консультації з оподаткування ми намагаємося дотримуватися двох принципів: оптимальність податкового навантаження та його безпека.

Надання консультації з оподаткування можливе у двох формах – усній та письмовій.
Письмова консультація готується у вигляді правового висновку з питань, що цікавлять Клієнта, із додатками у вигляді витягів із нормативно-правових актів, рішень судових органів різних інстанцій та роз’яснень органів податкової служби.

Ключові контакти

gavrilova

Людмила Гаврилова
Партнер, адвокат, аудитор
gavrilova@vileon.com.ua

Зв'язатися та обговорити задачу: