Судові спори та виконавче виробництво

Органами державної виконавчої служби у межах виконавчого провадження щодо виконання рішень судів може накладатися арешт на майно і кошти юридичних та фізичних осіб на рахунках в банківських установах.

Зазначені дії виконавців фактично паралізують діяльність суб’єктів господарювання, а надалі можуть призвести до списання грошових коштів з рахунків та продажу арештованого майна виконавцями. Проте дуже часто такі дії здійснюються з порушенням вимог законодавства.

Наша компанія може запропонувати Вам правові схеми зняття таких арештів шляхом адміністративного та судового оскарження дій виконавців.

Також нашою компанією надаються такі юридичні послуги у сфері виконавчого провадження:

  • консультації з питань виконавчого провадження;
  • представництво інтересів стягувача чи боржника у процедурі виконавчого провадження;
  • судове чи адміністративне оскарження дій (бездіяльності), рішень державних виконавців.

За допомогою блокування проведення деяких виконавчих дій наша компанія надає послуги із захисту підприємств від «рейдерських атак», за яких недобросовісні конкуренти або ж так звані «рейдери» з використанням ухвал про забезпечення безпідставних позовів накладають арешти на рахунки та майно підприємств, фактично блокуючи їхню підприємницьку діяльність . В результаті, до моменту завершення процедури оскарження необґрунтованих судових рішень та їх скасування під загрозою знаходиться нормальне функціонування підприємства, аж до повної втрати ним своїх активів та переходу контролю над підприємством до третіх осіб.

Єдиним виходом у зазначених вище ситуаціях залишається вживання своєчасних заходів щодо блокування виконання незаконних судових рішень.

Необхідно зазначити, що чинне законодавство України чітко регулює порядок виконання рішень судів та інших органів, а практика, що склалася у сфері виконання судових рішень, показує, що існує чимало легальних (правових) способів призупинити виконання незаконних рішень до вирішення спірних питань по суті в судах або до їх врегулювання шляхом проведення переговорів.

Адвокати нашої компанії мають позитивну практику захисту інтересів як фізичних осіб, так і великих компаній на стадії виконання судових рішень, і тому ефективно допоможуть Вам розробити та реалізувати оптимальні схеми блокування проведення незаконних виконавчих дій (зняття арештів з рахунків та майна, призупинення проведення виконавчих дій, а також скасування відкриття виконавчого провадження та вже проведених виконавчих дій).

Ключові контакти

Юрій Вишневецький
Керуючий партнер
uv@vileon.com.ua

Зв'язатися та обговорити задачу: