Черговий виправдувальний вирок у практиці Тетяни Вишневецької

Клієнт, який звернувся до АО «ЮФ «VILEON», звинувачувався у вчиненні низки тяжких злочинів у сфері господарської діяльності, а саме за ч. 2 ст. 199, ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 229, ч.ч. 1, 2 ст. 204 Кримінального кодексу України. За версією слідства, наш Клієнт нібито у змові з іншими особами відкрив підпільний цех з виготовлення тютюнових виробів з використанням обладнання, яке забезпечує масове виробництво, використовуючи при цьому знак для товарів іноземного виробника, ліцензійним користувачем якого є велике тютюнове підприємство України.

У разі визнання судом нашого Клієнта винним йому загрожує покарання до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також потерпілою стороною до Клієнта було заявлено позов на суму близько 4 млн. грн.

У ході судового розгляду адвокат Тетяна Вишневецька зібрала та надала суду докази невинуватості нашого Клієнта, а також надала суду дані, що свідчать про суттєве порушення кримінально-процесуальних норм і, як наслідок, необхідність визнання доказів сторони обвинувачення недопустимими. За результатами розгляду даного кримінального провадження, суд врахував докази та докази, надані адвокатом, і наш Клієнт був повністю виправданий, у задоволенні цивільного позову було відмовлено (http://reyestr.court.gov.ua/Review/72107516).

У кримінальній практиці адвоката Тетяни Вишневецької це вже другий виправдувальний вирок. Раніше Тетяна Вишневецька також успішно захистила інтереси працівника правоохоронних органів (податкової міліції), якого звинувачували у численних епізодах отримання неправомірної вигоди. За результатами розгляду справи в суді, завдяки активній правовій позиції адвоката, наш Клієнт був повністю виправданий за всіма злочинами, що йому інкримінувалися. Після перегляду справи вищими судовими інстанціями виправдувальний вирок було залишено в силі.

Необхідно зазначити, що рік у рік кількість виправдувальних вироків в Україні не перевищує 1% і наше Адвокатське об’єднання пишається тим, що кваліфікація та професіоналізм наших адвокатів навіть в умовах недосконалості правоохоронної та судової системи дозволяє добиватися винесення виправдувальних вироків для своїх клієнтів.